Komunikaty 8.12.2020

Drodzy Rodzice!

  1. W albumie pojawiło się ponad 700 nowych zdjęć z okresu 23.11 – 7.12 Zapraszamy do oglądania – adres i hasło bez zmian: http://kolumb.com.pl/album (hasło: salama)
  2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy biorą udział w akcjach charytatywnych. Szczegóły i dotychczasowe wyniki naszej zbiórki „Mydła i pasty dla Madagaskaru” znajdą Państwo tutaj, tymczasem przypominamy, że jeżeli być może akurat planują Państwo zakup mydła lub pasty do zębów, można połączyć to z dobrym uczynkiem. Korzystając z okazji, że grudzień to taki wyjątkowy miesiąc, w którym nasze serca jeszcze szerzej otwierają się na pomoc potrzebującym, zachęcamy także do wspierania leczenia 3,5 letniego mieszkańca naszej gminy – Olusia Nowackiego, szczegóły znajdą Państwo tutaj.
  3. Przepraszamy za zwłokę z przesyłaniem rozliczeń w tym miesiącu – najpóźniej jutro rano każdy otrzyma informację.
  4. Obecnie nigdy nie za wiele mówienia o higienie, dlatego nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym „Czyściochowe Przedszkole” wspieranym przez firmę Rossman. Dzisiaj dzieci zabiorą do domów zrobionego przez siebie „Mydłomana”, który będzie im przypominać o myciu rączek.
  5. Przedszkole będzie nieczynne w dniach 24.12 oraz 31.12
  6. Prosimy o informację do 15.12 dotyczącą obecności dzieci w przedszkolu w dniach 28, 29, 30 grudnia.

Kolumb