START

KOLUMB jest miejscem dla rodziców, którzy myślą o rozwoju swojego dziecka i chcą, aby miało ono okazję przebywać z innymi dziećmi, dobrze się bawić i odkrywać świat poprzez udział w kreatywnych zajęciach w ciepłej, radosnej atmosferze.

Dostrzegamy znaczenie wczesnego dzieciństwa. Przestrzeń w Kolumbie jest specjalnie zaaranżowana z myślą o małych dzieciach, ma ona ciekawić, inspirować, zachęcać do odkrywania świata we własnym rytmie.

KOLUMB Kraina Małego Odkrywcy opiera się na idei, że dziecko ma w sobie olbrzymi potencjał, do którego realizacji muszą być stworzone odpowiednie warunki. Dziecko jest małym naukowcem, które przejawia cechy filozofa, psychologa, fizyka, chemika w jednym. Jego umysł jest bardzo chłonny, uczy się naturalnie oraz mimowolnie poprzez zabawę i eksperymentowanie. W Kolumbie świadomie tworzymy sytuacje sprzyjające rozwojowi dziecka.

U nas dzieci mogą dotykać, szperać, szukać, przelewać, rozlewać, przesypywać i rozsypywać, mierzyć, ważyć, ciąć, gnieść, wałkować, malować itd.

Udział w naszych warsztatach ułatwi dzieciom dojrzewanie społeczne, intelektualne i emocjonalne.

Kolumb