Przedszkole – komunikaty

 • 9.09.2019 – LOGOPEDIA – koniec września i początek października to tradycyjnie stopniowe wprowadzanie cyklicznych zajęć dodatkowych.  Miło nam poinformować, że w zakresie logopedii będzie nas odwiedzać pani Katarzyna Sójka z Centrum Terapii Dzieci i Młodzieży DZIUPLA.
 • 2.09.2019 – WSPÓŁPRACA Z PSYCHOLOGIEM – kontynuujemy zeszłoroczny pomysł na zapraszanie eksperta z poradni psychologicznej specjalizującej się we wspomaganiu rozwoju najmłodszych. Pani Natalia Minge będzie częściej bywać w Kolumbie czasami obserwując grupę i doradzając nauczycielom oraz prowadząc  warsztaty dla rodziców. Spotkania dla rodziców będą miały motywy przewodnie, ale po wyczerpaniu tematu Pani Natalia postara się podpowiedzieć w zakresie dowolnych nurtujących nas kwestii, dlatego zachęcamy do spisywania pytań. W zakładce TERMINARZ dodano już kilka pierwszych wizyt, a tutaj można dowiedzieć się więcej o Pani Natalii Minge.
 • 2.09.2019 – UBEZPIECZENIE GRUPOWE – prosimy o zapoznanie się ze szczegółami ubezpieczenia grupowego NNW na rok szkolny 2019/2020. Objęcie dziecka polisą wiąże się z opłaceniem składki rocznej w wysokości 45 zł i jest dobrowolne – prosimy o wypełnienie oświadczenia w tej kwestii na zebraniu z rodzicami.
 • 8.08.2019 – ZEBRANIE Z RODZICAMI – serdecznie zapraszamy na zebranie dla rodziców we wtorek 3 września o godzinie 17:00. Zebranie dotyczy organizacji pracy w roku szkolnym 2019/2020.
 • 7.08.2019 – ADAPTACJA NOWYCH DZIECI – nowe dzieci zapraszamy na adaptację w dniach 19-30 sierpnia. Prosimy o przyprowadzanie dzieci w godzinach 9:30 – 11:30. Obecność oraz stopień zaangażowania rodziców będą na bieżąco ustalane indywidualnie z rodzicami. Prosimy o przygotowanie obuwia na zmianę oraz zapasowych ubranek dla dziecka. Tutaj znajdą Państwo dodatkowe porady.
 • 7.08.2019 – Drodzy Rodzice! Rok przedszkolny 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. Lipiec i sierpień przebiegają w naszej placówce w spokojnym wakacyjnym tempie, ale my cały czas intensywnie przygotowujemy się i planujemy już atrakcje i aktywności dla dzieci na cały kolejny rok.  Szczegóły o nich będziemy tu stopniowo publikować, a tymczasem na stronie pojawi się garść informacji organizacyjnych, przydatnych zwłaszcza dla nowych wśród nas rodziców, których serdecznie witamy (w grupie będzie 13 dzieci kontynuujących oraz 8 nowych)! Grupę poprowadzą:
  • Joanna Grobelna – nauczyciel wych. przedszkolnego
  • Natalia Rybczyńska – nauczyciel wych. przedszkolnego
  • Katarzyna Mika – nauczyciel wych. przedszkolnego (obrona dyplomu we wrześniu)

Kolumb