Zmiana firmy cateringowej

Drodzy Rodzice!

Jak Państwo wiedzą, na prośbę części rodziców zostały przeprowadzone rozmowy na temat wprowadzenia bardziej różnorodnego, lepiej zbilansowanego oraz zdrowszego żywienia naszych przedszkolaków.

W efekcie tych rozważań, przy kierowaniu się dobrem dzieci, została podjęta decyzja o zmianie firmy cateringowej, która dostarcza posiłki. Dołożyliśmy starań, aby wybrać  najbardziej wartościowy i najbogatszy wariant przy jednocześnie jak najmniejszej podwyżce stawek.

Nowe stawki żywieniowe (od 7.01.2019) są następujące:

  • zupa + drugie danie – 7,25 zł (poprzednio 6,50 zł)
  • podwieczorek – 3,60 zł (poprzednio 1,50 zł)

Uwaga! Zmieni się również system zamawiania, ponieważ od tej pory zapotrzebowanie zgłaszamy dzień wcześniej. W związku z tym nieobecności należy zgłaszać do 15:30 dnia poprzedniego w celu odliczenia stawki żywieniowej. Wyjątkiem są poniedziałki – nieobecności zgłaszamy do godziny 7:00 rano. Prosimy o zgłaszanie nieobecności poprzez wiadomość SMS na nr przedszkola 721010138.

W dzisiejszych czasach kiedy na rynku mamy do wyboru jedzenie o bardzo różnej jakości oraz coraz bardziej przetworzone produkty, warto podkreślić, że w nowej firmie za jakość menu odpowiedzialna jest wyspecjalizowana dietetyczka pediatryczna, a szef kuchni dokłada wszelkich starań dobierając jak najmniej przetworzone produkty, które pochodzą z godnych zaufania źródeł.

Przykładowy jadłospis z wybranego wariantu cenowego:

Na podstronie dla rodziców pojawiła się również zakładka JADŁOSPIS, gdzie będziemy publikować  aktualne menu (najpóźniej w sobotę poprzedniego tygodnia).

 

Kolumb