KOMUNIKATY 13.09.2021

  1. Przed nami pierwsza wycieczka!

24 września (piątek) odwiedzimy Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Ekologii i Ratowania Zwierząt Rzeźnych BENEK w Szewcach. Podczas spotkania dzieci usłyszą wiele ciekawostek o zwierzętach i ich zwyczajach. Dowiedzą się jak powinni o nie dbać i jak je karmić. Poznają ich historie i pochodzenie.

  • Termin: 24 września piątek
  • Wyjazd: około 9:15
  • Powrót: około 13:30
  • Koszt: 55 zł (wpłata na konto bankowe do 20 września)

2. Dzień Sportu

Prosimy o zarezerwowanie sobotniego przedpołudnia 25 września w celu uczestnictwa w przedszkolnym pikniku integracyjnym w godzinach 10:00 – 13:00. Więcej szczegółów wkrótce.

3. Dzień Kropki

W dniu 15 września w środę dzieci będą obchodzić Dzień Kropki. Prosimy, aby w tym dniu w miarę możliwości dzieci ubrały jak najwięcej ubrań w kropki 🙂

4. Przypominamy o zebraniu w środę 15 września:

  • rodzice 3-latków: środa 15 września godzina 17:30
  • rodzice 4- i 5-latków: środa 15 września godzina 16:45

5. Biblioteczka Rodzica

W przedszkolnej szatni (kącik przy oknie) czeka na Państwa mini biblioteczka pedagogiczna, a na ścianie wiszą plakaty promujące właściwe postawy rodzicielskie. Plakaty zawierają ciekawe treści w skróconej formie i będą zmieniane co poniedziałek. Warto rzucić na nie okiem 🙂 Zachęcamy też do przeglądania książek. Jeśli któraś z nich zainteresuje Państwa szczególnie i zechcecie ją pożyczyć do domu, to prosimy o zgłoszenie tytułu  jednej z Pań. Miłej lektury 🙂

6. Wizyta psychologa

21 września odwiedzi nas psycholog Natalia Minge w celu obserwacji dzieci i rozmów z wychowawcami. W październiku zorganizujemy spotkanie popołudniowe dla rodziców na wybrany ciekawy temat oraz będzie możliwość poruszyć indywidualne kwestie.

Kolumb