4 czerwca – Komunikacja empatyczna w duchu NVC

war

WARSZTATY DLA RODZICÓW W DUCHU NVC – Empatyczna komunikacja w oparciu o porozumienie bez przemocy Marshalla Rosenberga.

4 czerwca (niedziela) – godz. 11:00 – 15:00

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez autorkę wielu poradników na temat rozwoju i wychowania dzieci – panią Natalię Minge.

Spotkanie dedykujemy każdemu chce polepszyć swoje relacje z dziećmi. Zapraszamy zarówno rodziców jak i osoby pracujące z dziećmi. (niezależnie od wieku dzieci)

NVC (ang. Nonviolent Communication) – Porozumienie bez przemocy – sposób porozumiewania się opracowany przez M. B. Rosenberga, który dzięki skupieniu uwagi na pewnych aspektach komunikatu rozmówcy oraz własnego (mianowicie na uczuciach i potrzebach), a także specyficznym formom posługiwania się językiem, pozwala na całkowite wyeliminowanie lub co najmniej ograniczenie możliwości wystąpienia przemocy w dialogu w jakiejkolwiek formie, psychicznej lub fizycznej.

 

Natalia i Krzysztof Minge – psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem. W swojej poradni Hipokampus prowadzą warsztaty dla dzieci i rodziców. Zawodowo zainteresowani psychologią rozwoju, rodzicielstwem bliskości oraz wspomaganiem rozwoju dzieci i poprawą funkcjonowania poznawczego dorosłych. Są autorami sześciu poradników w serii Samo Sedno. Prywatnie rodzice trójki dzieci.

Więcej o prowadzącej: www.hipokampus.pl

MIEJSCE i TERMIN:

4 czerwca 11:00 – 15:00

KOLUMB KRAINA MAŁEGO ODKRYWCY

ul. Jeziorna 26, Kórnik-Bnin

ZAPISY:

KOSZT:

Kolumb