Bajanka – 2.10.18 – godz. 9:15

Drodzy Rodzice!

Poniższe zdjęcia pokazują jak fantastycznie bawiliśmy się z Bajanką w ubiegłym roku. Warsztaty Bajanki to podróż do świata literatury pełna świetnej zabawy i humoru. Tym razem nasz gość zabierze nas na spotkanie z Ciocią Jadzią – bohaterką popularnej serii książek Elizy Piotrowskiej. Termin: 2.10.2018

Jednocześnie informujemy, iż Bajanka współpracuje z wydawnictwami dla dzieci i mamy zamiar wziąć udział w obecnie trwającej  akcji polegającej na tym, iż zamiast płacić za warsztaty – po zamówieniu książek Wydawnictwa Media Rodzina za 500 zł dzieci będą miały takie warsztaty dwukrotnie (następna przygoda to Zimowe szaleństwo z Kicią Kocią – w styczniu).

W związku z tym jednocześnie wzbogacimy naszą przedszkolną biblioteczkę, a jeśli ktoś z Państwa również chciałby przy okazji za jednym zamówieniem zakupić jakąś książeczkę do domu, to prosimy o zgłoszenie do nas do 21 września. Tutaj znajdą Państwo ofertę:

https://mediarodzina.pl/

Są tam takie pozycje jak Kicia Kocia, Żubr Pomponik, Pan Kuleczka, Ciocia Jadzia, Krowa Matylda i wiele innych ciekawych propozycji dla dzieci, a także dla dorosłych.

Oczywiście jest to niezobowiązująca propozycja – w razie braku chętnych Kolumb zakupi książki za całe 500 zł. Pozdrawiamy 

Kolumb