Zebranie dla rodziców nowych uczniów – 29.06.2020

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na zebranie 29.06.2020 na 17:30. Nie będzie to jeszcze zebranie organizacyjne dotyczące roku szkolnego 2020/2021, a spotkanie z panią psycholog dotyczące przedszkolnej adaptacji.

Spotkanie poprowadzi współpracująca z naszym przedszkolem pani Natalia Minge.

Serdecznie zapraszamy i w miarę możliwości zachęcamy do przybycia obojga rodziców.

Za rok również zorganizujemy podobne spotkanie, jednak rodziców, którzy mają podpisane umowy od września 2021 również zapraszamy już teraz.

Uwagi dotyczące spotkania ze względu na sankcje sanitarne związane z koronawirusem:

W związku z obowiązującym zaostrzonym reżimem sanitarnym w przedszkolu i związanym z nim ograniczaniem wchodzenia do placówki osób z zewnątrz, zebranie nie odbędzie się w przedszkolu. Dzięki uprzejmości Mamy Lilianny z naszej grupy spotykamy się w Kawiarni Pastelowej (Kórnik, ul. Wodna – dawna kawiarnia „Lody Mady”). Warsztaty odbędą się na świeżym powietrzu na tarasie kawiarni z zachowaniem odstępu społecznego pomiędzy parami.

Z naszej strony zapewniamy otwarty bufet na kawę i napoje, a gospodarze zachęcają do próbowania ich wyrobów we własnym zakresie w trakcie spotkania, przed lub po 🙂

Spotkanie potrwa łącznie 1,5 – 2 godziny i po wyczerpaniu tematu będzie czas na odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania dotyczące kwestii przedszkolnej adaptacji.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału KLIKAJĄC TUTAJ

Pozdrawiamy, Przedszkole Kolumb Kraina Małego Odkrywcy

Kolumb