Piknik 25.09.2021

Nasze spotkanie plenerowe przeszło już niestety do historii, ale wspomnienia na pewno zostaną ze wszystkimi na długo. Akademia Reissa nieźle wszystkich rozruszała, a dzięki dziewczynom z Animatori mogliśmy przenieść się do Indii!

Pogoda również dopisała i do pełni szczęścia zabrakło tylko pełnej frekwencji zarówno wśród Odkrywców z rodzinami jak i wśród kadry. Niestety choroby nie wybierają terminów i część z nas wykluczyły – ale kurujcie się, bo przed nami jeszcze wiele atrakcji!

Ze strony przedszkola serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz rozstawianiu stołów i ławek. Dziękujemy Wam także za podpowiedź odnośnie świetnego miejsca i tutaj specjalne podziękowania dla rodziców Hanki za kontakt z panią sołtys oraz pomoc przy ognisku 🙂

Pani sołtys przy oddawaniu kluczy powiedziała, że jesteśmy mile widziani następnym razem i na bazie doświadczeń z odbywającymi się tam wydarzeniami podsunęła kilka pomysłów i kontaktów na jeszcze więcej atrakcji! A tymczasem przesyłamy trochę zdjęć:

 

Piknik sportowy


Kolumb