Turnusy – tematy i terminy

1 turnus: 3 – 7 lipiec (299 zł)
DOOKOŁA ŚWIATA – tydzień z podróżami

Jednym z wychowawców będzie studentka geografii, która zapozna uczestników z innymi kulturami poprzez zabawy z różnych stron świata. Poznamy też różne tańce, mapy.

2 turnus: 10 – 14 lipiec (299 zł)
ARTYSTYCZNY TYDZIEŃ Z CERAMIKĄ I DECOUPAGE

Rozbudzimy w dzieciach duszę artysty. Uczestnicy oprócz udziału w wielu zabawach będą mieli okazję samodzielnie wykonać różne rękodzieła pod okiem absolwentki Akademii Sztuk Pięknych. Poznamy różne techniki plastyczne.

3 turnus: 17 – 21 lipiec (299 zł)
TYDZIEŃ TEATRALNO-KULINARNY

Dzieci pobawią się w teatr metodą projektową – turnus zakończy się przygotowaniem własnego przedstawienia. Nie zabraknie także przygody kulinarnej oraz innych ciekawych zabaw.

4 turnus: 24 – 28 lipiec (299 zł)
MALI PROJEKTANCI I ARCHITEKCI

Zawodowa projektantka z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkań, domów i biur wprowdzi uczestników w tajniki tej branży. Wspólne spacery po okolicy zaowocują pobraniem wymiarów i utworzeniem makiety wybranego obiektu – być może dzieci wybiorą kórnicki zamek?

5 turnus: 31 lipiec – 4 sierpień (299 zł)
W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Dużo zabaw na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia, zawody sportowe i rekreacja, tematyka zdrowego odżywiania, a przede wszystkim świetna zabawa.

6 turnus: 7 – 11 sierpień (299 zł)
ZAKUPOWY SZAŁ – tydzień małych przedsiębiorców

Pod tym hasłem kryje się nie tylko powszechna zabawa w sklep spożywczy, kwiaciarnię, aptekę, sklep odzieżowy oraz pocztę. Dzięki robótkom ręcznym przygotujemy towary do naszych sklepów, poszerzymy wiedzę o świecie oraz słownictwo, poćwiczymy przeliczanie oraz pobawimy się w podszywanie pod inne osoby – sprzedawców i klientów przypominając sobie o dobrych manierach.

7 turnus: 16 – 18 sierpień (249 zł)
ROBOTYKA LEGO MINDSTORMS EV3

Zabawy urozmaicimy kursem robotyki z profesjonalistami z firmy TwójRobot. Dzieci będą budować własne roboty, które następnie zaprogramują. Świetna zabawa połączona z logicznym myśleniem, pracą w zespole, odrobiną rywalizacji.

Kolumb