Wielkanocna sesja fotograficzna – 20.03.2017

wydDrodzy Rodzice!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy dziecięcą sesję fotograficzną dla dzieci i całych rodzin – w atmosferze zabawy z animatorką w naszej sali.

Motywem sesji będzie zgodnie z kalendarzem wiosna oraz Wielkanoc – jasne wiosenne tło oraz odpowiednie rekwizyty, kwiaty, rzeżucha. Można oczywiście przynieść własne rekwizyty.

Zdjęcia wykona profesjonalistka Katarzyna Kubasik-Błaszyk (więcej na stronie http://www.katarzyna.kubasik.pl/).

Z uwagi na to, że zbierzemy się wszyscy w jednym terminie cena będzie dużo niższa niż w przypadku takiej usługi zamawianej pojedynczo, a całość połączymy z atmosferą zabawy jaka towarzyszy prowadzonym u nas na co dzień zajęciom.

Do wyboru mamy następujące warianty:

  1. Jedno dziecko – 3 zdjęcia w wersji cyfrowej – 40 zł
  • + 10 zł – dodatkowo zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23
  • + 10 zł – dodatkowe ujęcie

2. Rodzinne (2 osoby) – 5 zdjęć w wersji cyfrowej – 60 zł

  • + 15 zł – dodatkowo zdjęcia wydrukowane w formacie 15×23
  • + 10 zł – dodatkowe ujęcie

TERMIN I ORGANIZACJA:

Sesja umówiona jest na 20 marca (poniedziałek) od godziny 12:00 i będziemy przyjmować zapisy na konkretną godzinę co 10-15 min, aby uniknąć kolejki i nerwowej atmosfery. Dodatkowo przez cały czas na dzieci będzie czekać pedagog prowadzący nasze zajęcia.

ZAPISY I PŁATNOŚCI:

Prosimy o kontakt w celu ustalenia konkretnego przedziału godzinowego Państwa sesji. Należy również wstępnie określić wybrany wariant sesji (dodatkowe ujęcia czy zmiany będzie można oczywiście ustalić na miejscu z panią fotograf).

Zapisy tradycyjnie poprzez formularz, mail, fb lub tel.

Płatności należy dokonać zgodnie z otrzymaną po zapisach informacją zwrotną. Zdjęcia rozesłane zostaną każdemu indywidualnie w terminie około tygodnia od sesji (mailowo w postaci linków do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości).

 

Kolumb